Nasza oferta warsztatów skierowana jest do dzieci szkolnych, zwłaszcza uczących się w ramach edukacji domowej. W najbliższym czasie odbędą się:

1. Leśne Warsztaty – Instrukcja Obsługi Lasu (pelen opis całego cyklu cotygodniowych warsztatow oraz terminy znajdują się na naszym profilu fb).

2. Eksperymenty w Kastalii (opis poszczegolnych warsztatów oraz terminy znajdują się na naszym profilu fb).

Zapisy na warsztaty odbywają się drogą mailową na adres kontakt@szkolakastalia.pl. Prosimy o każdorazowe podanie wieku dzieci.

Ponadto wszystkie bloki zajęć w trakcie naszego szkolnego tygodnia można traktować jako cykliczne, tematyczne warsztaty. Jeśli Wasze dziecko potrzebuje towarzystwa bądź wsparcia mentora i nauczyciela w konkretnym segmencie nauki np. matematyka, historia, angielski itp. zapraszamy na wybrane zajęcia. Ofertę cenową przedstawimy indywidualnie, bowiem jest ona zróżnicowana ze względu na temat i ilość zajęć w tygodniu.