Obecnie trwa rekrutacja na rok szkolny 2019/2020. Planujemy uruchomienie dwóch grup:

• wczesnoszkolnej
  • dla klas 4-8.

Naszą ofertę kierujemy do dzieci uczących się w ramach edukacji domowej. Będziemy dbać o realizację podstawy programowej.

Jeśli jesteście zainteresowani przyłączeniem się do naszej szkoły, bądź poznaniem pełnej oferty, prosimy o kontakt:

kontakt@szkolakastalia.pl

Schemat rekrutacji:

1. Prosimy o przesłanie zapytania drogą mailową.
  2. Prześlemy Wam pakiet informacji na temat założeń szkoły, planowanych grup, wymiaru zajęć, opłat, formalności itp.
  3. Jeśli po namyśle stwierdzicie, że uzyskane informacje są satysfakcjonujące, a wartości przez nas wyznawane, bliskie Waszym, zapraszamy na indywidualne spotkanie z kadrą.
  4. Na spotkaniu omówimy szczegółowo naszą ofertę, a przede wszystkim zapoznamy się z Waszymi oczekiwaniami, pytaniami, wątpliwościami.
  5. Kolejnym krokiem jest proces adaptacyjny Waszej całej rodziny, a zwłaszcza dziecka.
  6. Jeśli po tym okresie wspólnie potwierdzimy chęć współpracy, poprosimy o uiszczenie opłaty wpisowej. Następnie podpiszemy umowę na okres 12 miesięcy, bądź do końca obowiązującego roku szkolnego.